اعزام مهماندار مجالس

اعزام مهماندار مجالس – جشن ها و مراسم را می توان خیلی با شکوه تر برگزار کرد، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید .

از مواردی که اغلب فراموش می شود و کمتر مورد توجه قرار می گیرد نحوه پذیرایی از مهمان هاست . اعزام مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی یکی از خدماتی است که شرکت خدماتی سبکاد برای رفاه شهروندان تهرانی در نظر گرفته است .

مراسم و مهمانی ها همیشه همراه با شلوغی و سروصداست در این میان پذیرایی از تک تک مهمان ها می بایست به نحوی شایسته صورت گیرد که از عهده صاحب مجلس خارج است.

شاید تصور کنید که خرید میوه و شیرینی یا تهیه لوازم پذیرایی به تنهایی کافی است و دیگر می توان یک مهمانی بدون نقص را برگذار کرد.

اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم

اعزام مهماندار مجالس – یک مهماندار تعلیم دیده با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی به خوبی آشناست و می داند چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند. اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار خانم و آقا به طور هم زمان نیاز است.

اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با ما تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم.

شرکت خدماتی سبکاد با اعزام نیروی خدماتی با تجربه ، خوش سلیقه  و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.

 

لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند.

شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا رها نکنید.

اعزام مهماندار خانم و آقا شرکت خدماتی نظافتی سبکاد

پذیرایی از جشن ها و مراسم خود را به شرکت خدماتی نظافتی سبکاد بسپارید.

اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای ختم و شادی، جلسات اداری، سمینار ها، نمایشگاه های بین المللی، سفارت ها، اجلاس بین المللی همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها ، غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت سبکاد برای آسایش هموطنان تهرانی در همه مناطق است.

امکان اعزام مهماندار به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. در صورت نیاز به اعزام کارگر نظافتی می توانید درخواست خود را از طریق این سامانه انجام دهید .

همه نیروهای خدماتی سبکاد تعلیم دیده بوده و از رضایت نامه برخوردار می باشند .

سبکاد در خدمت رفاه خانواده های تهرانی جهت اعزام مهماندار مجالس گام بر می دارد .

قیمت خدمات پذیرایی چگونه تعیین می شود؟

قیمت خدمات پذیرایی موثر از تعداد ساعاتی است که مهماندار  مشغول فعالیت است که  کار یک مهماندار  هم از ۴ ساعت پایه شروع می شود و به ازای هر یک ساعت اضاف مبلغی اضاف تر می شود .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *