کارگر خانم برای نظافت منزل تهران

کف شویی سبکاد

کارگر خانم برای نظافت منزل تهران

نظافت منزل توسط خانم، پیشنهاد همه شرکت های نظافتی است. به طور کلی نظافتچی خانم برای تمیزکاری های داخل منزل مناسب تر است. اغلب خانم ها دوست ندارند کسی وارد حریم خصوصی، آشپزخانه و یا اتاق خواب شود و با کارگر در منزل مشکل دارند.

کارگر خانم برای نظافت منزل احساس امنیت بیشتری به خانواده ها می دهد. اعزام نیروی نظافتی خانم برای تمیز و مرتب کردن منزل، گردگیری، تی و جارو کف، شست و شو و تمیز کردن کابینت، نظافت آشپزخانه، مرتب کردن وسایل، جاروکشی، شستشوی لباس ها، اتو کشی و تمیز کردن کمدهای لباس همیشه از سوی شهروندان تقاضا می شود.

اعزام نظافتچی خانم

مهارت و حساسیت های نظافتچی خانم برای نظافت منزل بیش از کارگر ساده آقاست و همین امر موجب شده تا سودجویان آگهی های اعزام نیروی نظافتی خانم را در فضای آنلاین منتشر کنند. برای استخدام کارگر در منزل دقت بیشتری داشته باشید. ورود هر فرد غریبه به فضای امن منزل صحیح نیست. شرکت خدماتی سبکاد نیروهای خدماتی را طی یک پروسه سخت گیرانه گزینش می کند. در این راستا بررسی شرایط هویتی و سلامت اخلاقی نظافتچی خانم حتما بررسی می شود. همیاران نظافتچی خانم از نیروهای آموزش دیده و با تجربه هستند و زیر و بم نظافت منزل را به خوبی فرا گرفته اند.

تعرفه نظافت در سامانه سبکاد را در جدول زیر مشاهده کنید:

قیمت نظافت منزل آقا (۴ ساعت)۵۰۰۰۰ تومان
قیمت نظافت منزل خانم (۴ ساعت)۶۰۰۰۰ تومان
به ازای هر ساعت (اضافه کار)۱۲۰۰۰ تومان

نظافت منزل توسط خانم

شرکت سبکاد جامع ترین و بهترین شرکت نظافتی در سطح استان تهران است که نیروی خدماتی اعزام می کند. نیروی خانم برای نظافت منزل یکی از محبوب ترین سرویس های خدماتی سامانه خدمات نظافتی سبکاد است. به هنگام ثبت سفارش رایگان در این سامانه حتما ” نظافت منزل توسط خانم ” را درج کنین تا همیار نظافتچی خانم در زمان مورد نظر برای نظافت مراجعه کند. ما بهترین شرکت نظافتی در تهران هستیم که در همه مناطق تهران فعالیت می کنیم.

شرکت نظافتی در تهران

اعزام نیروی نظافتی خانم و نیروی خدماتی بخشی از خدمات شرکت نظافتی سبکاد در تهران است. شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران، شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران، شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران و شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران از شعبات اصلی سبکاد هستند. اگر برای خانه تکانی نیاز به کارگر زن برای نظافت منزل دارید در قسمت تماس، با ما در ارتباط باشید.

  • نظافت منزل شمال تهران

اعزام خانم برای نظافت منزل شمال تهران تنها با چند کلیک امکان پذیر است. نیروی خدماتی خانم با سابقه کار و دارای تجربه از همیاران سبکاد در شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران است. به دلیل تقاضای زیاد برای اعزام نیروی نظافتی خانم پیشنهاد می کنیم درخواست های خود را از قبل ثبت کنید تا اعزام نظافتچی طبق زمان بندی در روز و تاریخ دلخواه تان باشد.

  • نظافت منزل غرب تهران

اغلب خانواده هایی که زوجین شاغل هستند تمایل دارند تا روزهای آخر هفته را به استراحت بگذرانند. جمع کردن ریخت و پاش ها و نظافت منزل روزهای تعطیل را کسل کننده کرده است. سرویس نظافت منزل توسط خانم از خدماتی است که در همه روزهای هفته درخواست کننده دارد. نظافتچی خانم در همه روزهای هفته می تواند کارهای نظافتی را انجام دهد. آخر هفته برای استراحت و تفریح خانواده هاست بهتر است کارهای نظافتی را به روزهای دیگری موکول کنید. شرکت نظافتی غرب تهران بهترین نیروی خدماتی را به محل اعزام می کند.

  • نظافت منزل شرق تهران

خانم برای نظافت منزل با دقت بیشتری کارها را انجام می دهد. نظافت آشپزخانه با نظافتچی خانم بسیار راحت تر است. نیروی خدماتی خانم با شوینده های بی خطر همه آلودگی های آشپزخانه را برطرف می کند. به طور کلی خانم ها برای کارهای نظافتی خانگی بسیار بهتر عمل می کنند. نظافت منزل شرق تهران یکی از سرویس های کاربری سبکاد است که توسط شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران ارائه می شود. نظافت منزل توسط خانم جوان بیشترین درخواست کننده را در نظافت منزل تهران دارد.

  • نظافت منزل جنوب تهران

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران را برای تمیز کردن منزل انتخاب کنید و کارها را به نظافتچی خانم بسپارید. با سرویس نظافت منزل توسط خانم جوان دیگر نیازی به کنترل و بررسی عملکرد نیروی خدماتی نیست. همیاران نظافتچی خانم اموزش های لازم را گذرانده اند و با فنون تمیز کردن منزل به خوبی آشنایی دارند. نظافت منزل جنوب تهران از سرویس های دائمی شرکت خدمات منزل تهران سبکاد است. اعزام نظافتچی خانم در روز و ساعت مورد نظر، امکان پذیر است.

شرکت خدمات منزل تهران

با تمام این تلاش ها هنوز کارهای زیادی باقی مانده که باید انجام شود. شستشوی لباس ها، پرده ها، تمیز کردن شیشه ها، نظافت راه پله و موارد دیگری هم هستند که باید انجام شوند. گوشی موبایل را برداشته و بقیه کارها را به شرکت خدماتی نظافتی سبکاد بسپارید. یک راه ساده تر هم برای استفاده از خدمات نظافت منزل و درخواست اعزام نظافتی خانم وجود دارد و آن تماس با تلفن است. با اولین تماس هماهنگی های لازم جهت اعزام خانم برای نظافت منزل انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از قیمت نظافت و خدمات با مشاورین ما در شرکت خدماتی سبکاد تماس بگیرید.

۰۹۱۹۴۱۰۵۷۶۶

۰۹۱۸۵۰۵۸۵۷۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *