نظافت منزل

نظافت منزل

نظافت منزل

خدمات نظافتی به صورت تخصصی

این روزها به واسطه مشغله زیاد زمان کافی برای نظافت منزل یا محل کارمان نداریم. یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای رفع این مسئله استفاده از نیروهای آموزش دیده نظافتچی خانم و آقا ، اعزامی توسط شرکت خدماتی سبکاد است.

شرکت خدماتی سبکاد آماده است نیاز شما را در این باره حل کند. با آموزش نیروهای مناسب برای این کار اعم از:

  • نظافت منزل توسط خانم جوان ، حرفه ای، جهت نظافت منزل در شمال تهران و مناطق دیگر
  • نیروهای نظافتچی آقا، حرفه ای، جهت نظافت منزل یا محل کار
  • قالیشویی و مبل شویی در محل. درصورت نیاز ، قالیشویی در بیرون از محل نیز انجام می شود.

هر آنچه برای نظافت و پذیرایی نیاز دارید

در این روزهای پرمشغله پیدا کردن نظافتچی مطمئن و حرفه‌ای برای نظافت منزل و نظافت محل کار به مسئله مهمی تبدیل شده است.

سبکاد مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن را گرد آوری کرده تا شما به راحتی برای نظافت منزل خود به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید.

درکنار وجود افراد مطمئن، برای سایر امور نظافتی همچون قالی‌شویی، خشکشویی و … نزدیکترین و مطمئن‌ترین سرویس‌دهنده‌ را که شرکت خدماتی سبکاد است به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اسرع وقت با ثبت سفارش به نزدیکترین سرویس‌دهنده دسترسی پیدا کنید.

نظافت و جایگاه آن

درباره اهمیت نظافت و جایگاه آن در فرهنگ ایرانی اسلامی ما بسیار صحبت شده و کمتر کسی است که درباره اهمیت نظافت نشنیده باشد.

ایرانیان باستان همواره سعی در نظافت و پاکیزگی منزل داشتند. انتخاب عناصر چهارگانه آب، خاک، آتش و هوا در فرهنگ باستان به عنوان عناصر شکل‌دهنده طبیعت است از این جهت قابل تامل است که تمامی آنها خاصیت پاک‌ کنندگی دارند.

از این بین آتش جایگاهی یافت که تا حد پرستش در ایران قبل از اسلام بالا رفت.

در این میان آب و خاک در ایران بعد از اسلام اهمیت بالاتری یافتند که نقش آنها در نظافت و پاک کنندگی در احکام دینی ما بر کسی پوشیده نیست. در احادیث بجامانده از معصومین نیز اهمیت نظافت و آراستگی بخوبی پیداست.

کمتر کسی است که حدیث معروف “النظافته من الایمان” را نشنیده باشد که پیامبر اکرم نظافت را به عنوان بخشی از ایمان معرفی می‌کند و حتی فراتر از آن در برخی روایات از پیامبر نقل شده است که “بنى الدین على النظافه” و این مساله نشان می‌دهد که نظافت و پاکیزگی بنیان دین است.

روش کار کارکنان شرکت خدماتی سکاد برای نظافت منزل چیست؟

ثبت سفارش برای در خواست سرویس نظافت منزل در سبکاد بسیار ساده است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن سبکاد، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید.

سپس برای اینکه نیروی نظافتی مناسبی برای کارتان پیدا شود شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید: مثلا دیوارشویی هم دارید یا نه؟ نیروی نظافت خانم می‌خواهید یا آقا؟ خانه‌ای که می‌خواهید نظافت شود چند متر است؟ چند اتاق دارد؟ متخصصین نظافت سبکاد این سوال‌ها را می‌بینند و با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را انتخاب می‌کنند.

در نهایت نشانی منزل یا محل کارتان را که می‌خواهید نظافت شود وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه سبکاد ثبت می‌گردد. سپس در بخش “سفارش‌های من” چندین متخصص نظافت برای انجام کار شما اعلام آمادگی می‌کنند.

جهت انجام سرویس نظافت، شما باید از بین متخصصینی که اعلام آمادگی نموده‌اند، شخصی را انتخاب کنید.

برای این انتخاب شما با مشاهده امتیاز و تعداد کار متخصص و نظرات دیگر مشتریان درباره نحوه نظافت و کار آن فرد را می‌بینید و درصورت تمایل می‌توانید قبل از انتخاب با آنها صحبت کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید.

نظافت منزل و آپارتمان توسط کارکنان سبکاد

همیشه ما دوست داریم خانه‌هایمان تمیز و مرتب باشد و تمامی لوازم در جای خود قرار داشته باشند، هیچ‌ کس یک‌ خانه به‌ هم‌ ریخته را دوست ندارد؛ اما مگر می‌شود خانه همیشه تمیز بماند؟ حتی خانه‌هایی که کمترین رفت‌ وآمد را دارند و نظافت روزانه در آن‌ها انجام می‌شود نیز مورد هجوم گردوغبار قرار می‌گیرند. به همین دلیل باید هر چند وقت یکبار به گردگیری و نظافت منزل بپردازیم.

شما برای نظافت منزل چه برنامه‌ای دارید؟ آیا برنامه هفتگی برای نظافت منزل دارید و خودتان مشغول به کار می‌شوید و یا به دلایل مختلف، کارهای نظافتی را به یک متخصص نظافت خانه می‌سپارید؟ اما وقتی تصمیم به استفاده از کارگر نظافت منزل می‌گیرم به چه کسی اعتماد کنیم؟ بهترین نظافتچی منزل در تهران را از کجا پیدا کنیم؟ به شرکت نظافتی‌های مختلف اعتماد کنیم یا از دوست و آشنا پرس‌وجو کنیم؟ نظافت منزل توسط خانم بهتر است یا آقا؟

اگر شما هم برای نظافت منزل، گردگیری کردن در منزل، خانه‌ تکانی و هر کار دیگر مربوط به نظافت منزل در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران به کمک نیاز دارید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا به بهترین نظافتچی منزل خانم و آقا در تهران دسترسی داشته باشید.

برای اطلاع از آخرین قیمت و درخواست نظافتچی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۹۱۹۴۱۰۵۷۶۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *